تاريخ : سه شنبه ۲۶ شهریور۱۳۹۲ | 23:9 | نویسنده : دریا4

در لینک زیر آدرس هایی از نمایندگی هایی در سراسر کشور موجود می باشد.

برای خرید دفاتر والیبالی کلیک کنید.


برچسب‌ها: دفتر های والیبالی, فرهاد قائمی

تاريخ : دوشنبه ۲۵ شهریور۱۳۹۲ | 0:39 | نویسنده : دریا4
اولین دیدار : ایران - ترکیه
قائمی لیبرو شده

http://upload7.ir/images/67775018871286830027.jpg

تیم ملی والیبال کشورمان با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.

شاگردان خولیو ولاسکو ست های اول ، چهارم و پنجم را با نتایج 25 بر 19، 25 بر 21 و 15 بر 12 از آن خود و ست های دوم و سوم را 25 بر 19 و 25 بر 22 به حریف خود واگذار کردند.


دومین دیدار : ایران - بلغارستان

تیم ملی والیبال کشورمان با نتیجه 2 بر 3 شکست خورد.

شاگردان خولیو ولاسکو ست های اول و دوم را 25 بر 22 و 25 بر 18 از آن خود و ست سوم ، چهارم و پنجم را 17 بر 25 و 18 بر 25 و 13 بر 15 به حریف واگذار کردند.


سومین دیدار : ایران - فنر باغچه ترکیه


تیم ملی والیبال کشورمان با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی رسید.

شاگردان خولیو ولاسکو ست های اول ، دوم و چهارم را 25 بر 22 و 27 بر 25 و 25 بر 23 از آن خود و ست سوم را 23 بر 25 به حریف واگذار کردند.


عکس های بیشتر در ادامه مطلببرچسب‌ها: تیم ملی والیبال, اردوی برون مرزی

ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه ۲۴ شهریور۱۳۹۲ | 0:42 | نویسنده : دریا4
ایران - بحرینایران - اندونزی
در پایان این مسابقات اسامی بهترین ها اعلام شد :

امتیازآورترین: ریزال آیپ (اندونزی)
بهترین اسپکر: حمزه زرینی
بهترین دفاع: آرمین تشکری
بهترین دریافت: فرهاد ظریف
بهترین سرویس زن: حمزه زرینی
بهترین پاسور: مهدی مهدوی
بهترین توپ گیری: آگونگ سیگانتی (اندونزی)
بهترین لیبرو: آیمن هارونا (بحرین)

بقیه عکس ها در ادامه مطلب


برچسب‌ها: فرهاد قائمی, تیم ملی والیبال

ادامه مطلب
تاريخ : جمعه ۲۲ شهریور۱۳۹۲ | 0:15 | نویسنده : دریا4
موسوی : ولاسکو ما را کنار گذاشت تا به تیم شوک بدهد...جسم ما نه ، روحیه مان خسته است...


خبر خیلی غافلگیر کننده ای بود. حذف سید محمد موسوی و سعید معروف از ترکیب تیم ملی والیبال برای انتخابی قهرمانی جهان. هرچند سید خودش در تمرین صبح دوشنبه تیم ملی به خبرنگاران گفته بود داغ ترین خبر این روزهای والیبال غیبت آنها در رقابتهای انتخابی است. حتی از تعجب خبرنگاران خنده اش گرفته بود:«باورشان نمی شود. بابا باور کنید، اسم من و سعید در ترکیب تیم برای این مسابقه ها نیست.(با خنده )» او که برای اولین بار در بازیهای رسمی اسمش بین ترکیب تیم ملی نیست این را گفت و ادامه داد:«شنبه ولاسکو به من گفت چرا صدر در صد تمرین نمی کنی. منم به او گفتم هم زانویم درد می کند و هم فکرم درگیر است. نمی توانم صد در صد توانم را بگذارم . همان موقع گفت چرا زودتر نگفتی. حالا هم نمی خواهد تمرین کنی . این جوری شد که صبح شنبه را به ما استراحت داد. اما بعدازظهر هم شرایط تمرین خوب نبود. بچه ها خوب نبودند. او هم ناراحت شد. گفت به تو و سعید برای بازیهای انتخابی قهرمانی جهان استراحت می دهم تا فکرتان آزاد باشد.»

هرچند سرعتی زن تیم ملی جریان را به همین سادگی می داند امابعضی ها معتقدند ولاسکو کاپیتان تیم ملی و موسوی را به خاطر دلخوری کنار گذاشته. با این حال خودش می گوید:«ولاسکو نباید دلخور باشد. من همه فصل را با همه توانم کار کردم. تنها من و سعید بودیم که در بازی های تدارکاتی، رسمی و غیر رسمی فیکس بازی کردیم. مثلا فرهاد قائمی مدتی مصدوم بود. غفور و شهرام هم جا عوض می کردند.حتی عادل و آرمین تشکری هم.با این شرایط باید هم ما بیشتر از بقیه خسته باشیم.منطقی است بعداز پنج ماه اردونشینی . خستگی جسمی هم نه، که روحیه امان خسته است.» موسوی معتقد است در مجموع تیم شرایط خوبی نداشته:«ولاسکو آن قدر باهوش هست که بداند وقتی یک بازیکن مدت زیادی در اردو و بازی باشد دیگر با ذهن خسته نمی کشد. البته من که زانویم هم مصدوم است. سعید هم می گفت خسته است و به خاطر همین نمی توانست در تمرینات مثل همیشه باشد.در کل تیم شرایط خوبی نداشت.»

او فرضیه دیگری را هم مطرح می کند. شوک به تیم ملی:«حتی اگر خط خوردن ما از ترکیب تیم ملی برای مسابقه های انتخابی قهرمان جهان جنبه تنبیه و جریمه هم داشته باشد،می خواهد شوک به تیم بدهد. چرا تیم بد موقع افت کرده. بعداز اردوی روسیه بچه ها تمرین شاداب نداشتند. او می خواهد با استراحت اجباری به ما شوک به تیم بدهد تا بقیه بچه ها به شرایط قبل برگردند و در جام ملتها با قدرت تمام کار کنند.»
موسوی بدش نمی آمد به اردوی ترکیه هم نمی رفت:«در جلسه ای به ولاسکو گفتم با بازی نکردن در سه مسابقه سبک ، خستگی ما در نمی رود. حتی پیشنهاد دادم که من و سعید به ترکیه هم نرویم. چرا که سه بازی انتخابی فشار زیادی ندارد. من با این شرایط می توانم پنج بازی در یک روز انجام دهد. البته ولاسکو گفت برای ترکیه پاسور دوم نداریم. چرا که وادی باید با تیم ب به اندونزی برود. من می توانم همراه تیم نباشم اما سعید نه.» با این حال باز خودش رفتن به اردوی ترکیه را ترجیح می دهد:«از طرف دیگر فکر می کنم اگر همراه تیم به ترکیه نرویم، از شرایط آمادگی برای تمرین و مسابقه دور می شویم. پس بهتر است به ترکیه برویم. حالا هم صبح ها در سالن وزنه می زنم.»

مصاحبه سید محمد با تماشا در ادامه مطلب


برچسب‌ها: سید محمد موسوی, مصاحبه

ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه ۲۰ شهریور۱۳۹۲ | 22:51 | نویسنده : دریا4

مهدی مهدوی کاپیتان جدید تیم ملی والیبال ایران بعد از اتمام بازی در بین خبرنگاران حاضر شد و گفت : «کاپیتان اصلی این تیم سعید معروف است و جای او بسیار در بازی امروز خالی بود . »

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال مهدوی اولین تجربه اش را به عنوان کاپیتان در تیم ملی سپری می کرد و بعد از اولین پیروزی در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان گفت : « ما برای تمامی رقبا احترام قائل هستیم و برایمان فرقی ندارد که چه تیمی رو به رویمان قرار دارد . ما فقط می رویم که یک بازی خوب را انجام دهیم و آنقدر خوب تمرین کرده ایم که نشان دادیم والیبال ایران پیشرفت بسیاری کرده است و در آسیا حرف های زیادی برای گفتن داریم . »
این مسابقات فرصت خوبی برای آماده شدن تیم ملی والیبال ایران است تا در رویداد بزرگتری به نام جام ملت های آسیا با آمادگی بیشتری ظاهر شود . مهدوی در مورد هدف تیم ملی در این مسابقات ادامه داد : « هدف اول ما در این مسابقات حضور در مسابقات قهرمانی جهان است اما می توانیم از تک تک امتیازات استفاده کنیم تا در جام ملت های آسیا هم بدرخشیم . »
برچسب‌ها: مهدی مهدوی, سعید معروف, مصاحبه

تاريخ : سه شنبه ۱۹ شهریور۱۳۹۲ | 18:33 | نویسنده : دریا4
خنده همیشگییه پاس سرعتی
لباس ست!!!دعوا
!!!یه پاس قشنگ

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه ۱۸ شهریور۱۳۹۲ | 0:7 | نویسنده : دنیا6


پنجه سعید ِ ها!!!

برنامه مسابقات والیبال انتخابی جهان در گروه دوم آسیا به قرار زیر است:


چهارشنبه 20 شهریورماه:
ساعت 17: ایران – پاکستان      
  3 بر 0 ایران برد.

پنج شنبه 21 شهریورماه:
ساعت 17: ایران – اندونزی        
  3 بر 0 ایران برد.

جمعه 22 شهریورماه:
ساعت 17: ایران - بحرین             3 بر 0 ایران برد.تاريخ : جمعه ۸ شهریور۱۳۹۲ | 13:50 | نویسنده : دنیا6
قبل از بازی
میر سعید !!! 


 گلابی میخوای ؟؟اتو نداشتیم !!! 

برچسب‌ها: تمرین تیم ملی, سعید معروف, تیم ملی والیبال, فرهاد قائمی, سید محمد موسوی

ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه ۶ شهریور۱۳۹۲ | 15:3 | نویسنده : دریا4
تاريخ : چهارشنبه ۶ شهریور۱۳۹۲ | 13:53 | نویسنده : دنیا6
قبل یا بعد برنامه سفر بخیر


در فرودگاه قبل از رفتن به روسیه


تمرین در روسیهخواب   
خواب


برچسب‌ها: تمرین تیم ملی, سید محمد موسوی, فرهاد قائمی, شهرام محمودی

تاريخ : دوشنبه ۴ شهریور۱۳۹۲ | 22:49 | نویسنده : دریا4
  • مای فای دانلود
  • فروش بک لینک